Bize Ulaşın

+90 212 641 84 24

Triplex Islak Mendil

 • Triplex Islak Mendil nedir, triplex kağıdı nedir, fiyatları

   

  Bir ürünün hijyenik kalmasını, ürünün fabrikadan çıktıktan sonra olması gerektiği gibi, herhangi bir bozulma yaşanmadan müşteriye teslim edilmesini sağlayan koruma ürünlerine ambalaj ismi verilir. Bu ambalajlar, gıda maddelerinde, ilaçlarda, tekstil ürünlerinde, ev eşyalarında, kısacası satın alınan ürünlerin büyük çoğunluğunda kullanılır. Ürün için seçilen ambalaj, ürünün niteliğinin korunmasını sağlamalı ve herhangi bir bozulmaya, kırılmaya ve zarar görmeye engel olmalıdır.

   

  İlk üretildiği dönemde ürünün korunmasını sağlayan bu ambalajlar, günümüzde reklamcılık çalışmaları içine de dahil olmuştur. Ambalajların üstünde firmaların logoları ve sloganları yer almış, bazı firmalar bu ambalajları kullanarak başka firmaların da reklamını gerçekleştirmiştir. Bu sayede bir firma, ürettiği ürün üstünde hem kendi firmasının hem de başka bir firmanın reklamını üstlenmiştir. Ambalajların birkaç farklı işlemi gerçekleştirebilmesi, ambalajların da en çok tercih edilen ürünlerden biri olmasını sağlamıştır.

   

  Temizlik ürünleri arasında yer alan ıslak mendillerin de ambalaj çalışmaları genel olarak triplex kağıtlar ile yapılır. Triplex kağıtlar, dilimleme makinelerinde bobin olarak işlem görür. Bu çalışmaların ardından ıslak mendilin boyutuna uygun kesim yapılır ve ıslak mendilin ambalajı hazırlanmış olur. Islak mendiller, hijyenik ürünler arasında yer aldığı için ambalajın bu ürünü koruması ve bozulmadan müşteriye ulaştırması sağlamalıdır. Bu nedenle triplex kağıtların kaliteli olması, ıslak mendilin niteliğini kaybetmemesi açısından önemlidir.

   

  TRİPLEX ISLAK MENDİL

   

  Islak mendil ambalajı olarak kullanılan triplex kağıtlarla ilgili en çok merak edilen konulardan biri de triplex kağıtların fiyatlarıdır. Triplex kağıt fiyatları, birçok etkene göre değişiklik göstermektedir. Triplex kağıdın büyüklüğü, kalitesi, üstünde reklam çalışması yapılıp yapılmayacağı gibi detaylar, triplex kağıdın fiyatını etkilemektedir. Siz de triplex kağıt satın almak istiyorsanız, firmamızla iletişime geçebilir ve bugüne dek gerçekleştirdiğimiz ıslak mendil çalışmalarını inceleyebilirsiniz. Yapacağımız görüşmede triplex ıslak mendille ilgili aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilir, çalışmalarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

   

  Medical Ambalaj olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize en kaliteli malzemelerden ürettiğimiz ürünlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Çalışmalarımızda kaliteyi ön planda tutuyor, müşterilerimizin bizden beklentisini anlayarak profesyonel çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Siz de triplex ıslak mendil satın almak istiyorsanız, firmamızla iletişime geçebilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünlere kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

   

  İkitelli Organize San. Böl.Çorapçılar San. Bölg.G Blok No:2 Başakşehir/İstanbul adresinde yer alan fabrikamızı ya da Akıcılar Mah Fevzi Çakmak Mah Fatih Sok:No:8/B Güngören/ İstanbul adresinde yer alan merkez bayimizi ziyaret edebilir, triplex ıslak mendil ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Firmamızı +90 533 774 85 61 ve +90 506 181 77 91 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

   

  Siz de triplex kağıdı siparişi vermek için hemen arayın.

İlaç pazarının yüksek kaliteli ürün talebine yanıt veren ambalaj çözümleri.