Bize Ulaşın

+90 212 641 84 24

Kova Islak Mendil

 • Kova Islak Mendil fiyatları, Ambalaj Medical Kova Islak Mendil

   

  Koronavirüsle mücadele ettiğimiz şu dönemde yaşadığımız mekanların temizlenmesi, her zamankinden daha büyük önem arz etmektedir. Koronavirüse yakalanan bir kişinin virüsü çok fazla kişiye bulaştırma potansiyeli göz önünde bulundurulursa, ortamların eskisinden daha dikkatli ve sık temizlenmesi gerekir. Bu nedenle temizlik için kullanılan ürünlerinin kaliteli ve hijyenik olması, özellikle ortak alanların temizlenmesi için kolaylık sağlar. Kaliteli temizlik ürünleri ile yapılan çalışmalar sonucunda hijyenik ortam oluşturularak koronavirüsün etkisi minimuma indirilmiş olur.

   

  Koronavirüsle mücadele kapsamında en çok tercih edilen ürünlerden olan kova ıslak mendiller, kişileri kova ile temizlik yapma derdinden kurtararak hem daha kısa sürede mekanın temizlenmesini hem de zamandan tasarruf etmesini sağlar. Kova ile yapılan temizlikte, kovanın sürekli olarak temiz suyla temizlenmesi gerekir. Bu nedenle kova ile temizlikte daha az bölge, daha fazla sürede temizlenir. Eğer kovadaki su sürekli olarak değiştirilmezse, bu kez kirli su ile temizlik yapılmak zorunda kalır. Bu da koku problemi ortaya çıkarır. Kova ile temizliğe karşın az zamanda daha temiz bir ortam yaratılmasını sağlayan kova ıslak mendiller, tüm ortamlarda kullanılabildiği için en çok tercih edilen temizlik ürünleri arasında yer almaktadır. Kova ıslak mendil, kullanıldıktan sonra atıldığı için daha hijyenik bir ortam oluşturur.

   

  Kova ıslak mendiller, özellikle ortak kullanımın üst seviyede olduğu bölgelerde can kurtaran vazifesi görmektedir. Hastane, poliklinik ve muayenehane gibi sağlık kuruluşlarının en çok faydalandığı ürünlerden olan kova ıslak mendil, eğitim kurumlarında da kullanılmaktadır. Kova ıslak mendillerden, otellerde, restoranlarda, kuaförlerde ve berberlerde ve spor salonlarının yanı sıra evini - ofisini temiz tutmak isteyen herkes tarafından yararlanılmaktadır.

   

  Medical Ambalaj olarak, özellikle koronavirüs vakalarının arttığı şu dönemde kova ıslak mendil ürünümüzü sunmaya devam ediyor, müşterilerimizin temizlik çalışmalarını hızlı ve hijyenik şekilde gerçekleştirmesini sağlıyoruz. İçinde 375 adet kağıt bez içerek kova ıslak mendilimizi, renksiz ve kokusuz olarak müşterilerimizle buluşturuyoruz.

   

  Siz de Medical Ambalaj kova ıslak mendilinden satın almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve ürünümüzde ilgili bilgi edinebilirsiniz. Kova ıslak mendil ürünümüzle ilgili aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilir, eğer toplu satın alım yapmak istiyorsanız avantajlı fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

   

  İkitelli Organize San. Böl.Çorapçılar San. Bölg.G Blok No:2 Başakşehir/İstanbul adresinde yer alan fabrikamızı ya da Akıcılar Mah Fevzi Çakmak Mah Fatih Sok:No:8/B Güngören/ İstanbul adresinde yer alan merkez bayimizi ziyaret edebilir, sülfit kağıt ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Firmamızı +90 533 774 85 61 ve +90 506 181 77 91 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

   

  Siz de kova ıslak mendil satın almak için hemen arayın.

   

  Ürün Bilişim - Etil alkol %43 / Propan - 2 - ol %20 - Didesildimetilamonyum klorür %0,25

İlaç pazarının yüksek kaliteli ürün talebine yanıt veren ambalaj çözümleri.