Bize Ulaşın

+90 212 641 84 24

Ayran folyosu

 • Ayran folyosu nedir, nasıl üretilir, fiyatları

   

  Genel olarak alüminyum kullanılarak üretilen folyolar, bir içeceğin ya da yiyeceğin ağzının kapatılması için kullanılır. Bu folyolar sayesinde ürünün içine yabancı maddelerin girmesi engellenerek ürün korunmuş olur. Çeşitli darbelere dayanacak şekilde üretilen bu folyolar, günümüzde en çok kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Folyolar arasında en çok kullanılan ürünlerden biri de ayran folyolarıdır.

   

  Ayran folyoları, ayran şişelerinin ya da ayran bardaklarının ağızlarına işlenerek ayranı korumuş olur. Güçlü yapışma sağlayan bu folyolar, ürünün temiz şekilde üreticiden tüketiciye iletilmesini sağlar. Ayran folyosu, gün ışığı, nem ve buhara karşı da direnç sağlayarak ürünün bozulmasını engeller. Yüksek korozyon koruması sağlayan ayran folyoları, asitli ürünlere karşı dayanıklıdır.

   

  Ayran folyoları, firmaların üretimlerine uygun şekilde üretilebiliyor. Farklı ebat ve tasarımlarda üretilebilen ayran folyoları, farklı çaplara sahip olabilir, özel şekil alternatiflere göre üreticilere sunulabilir. Ayran folyoları, taleplere göre farklı renklerde de üretilebilir ve ayran üreticisi tarafından kullanılabilir. Ayran kapakları gofrajlı ve gofrajsız şekilde de üretilebilir.

   

  AYRAN FOLYOSU FİYATLARI

   

  Ayran üretimi gerçekleştiren firmaların en çok merak ettiği konular arasında ayran folyosu fiyatları yer alıyor. Ayran folyosu fiyatları, firmaların taleplerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Ayran folyosunun kalınlığı ve ağırlığı ile sipariş verilen miktar, fiyatı direkt olarak etkiliyor. Siz de ayran folyosu satın almak istiyorsanız, Medical Ambalaj firmamızla görüşebilir ve ayran folyosu fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Yapacağımız görüşmede aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilir, ayran folyosu siparişi verebilirsiniz.

   

  Medical Ambalaj olarak, müşterilerimize ilaç folyosu, sülfit kağıt, kuşe kağıt, şeker kağıdı, blister folyosu, triplex ıslak mendil, kraft kağıt, OPP kağıt ve buna benzer birçok ürünü sunuyoruz. Siz de Medical Ambalaj firmamızın sunduğu ürünlerden sipariş vermek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer toplu alım yapmak istiyorsanız, firmamızla görüşerek avantajlı fiyat tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

   

  İkitelli Organize San. Böl.Çorapçılar San. Bölg.G Blok No:2 Başakşehir/İstanbul adresinde yer alan fabrikamıza ya da Akıcılar Mah Fevzi Çakmak Mah Fatih Sok:No:8/B Güngören/ İstanbul adresinde yer alan merkez bayimize gelebilir, ayran folyosu ürünlerimi inceleyebilirsiniz. Firmamızı +90 533 774 85 61 ve +90 506 181 77 91 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

   

  Siz de ayran folyosu satın almak için hemen arayın.

İlaç pazarının yüksek kaliteli ürün talebine yanıt veren ambalaj çözümleri.