Bize Ulaşın

+90 212 641 84 24

OPP Kağıt

 • OPP Kağıt nedir, nerelerde kullanılır, fiyatları

   

  Oriente Poli Propilen ya da bilinen ismiyle OPP kağıt, plastik hammadde olan polipropilenin üstünde gerçekleştirilen çalışma sonrası özelliklerinin değiştirilmesiyle elde edilen malzemedir. Polipropilen üretimi sırasında gerdirme işlemi tek yönli yapılarak elde edilen ürün, günümüzde birçok ürünün ambalajı için kullanılmaktadır. 

   

  Dayanıklı ve berrak olan OPP ambalajlar, diğer filmlerle birlikte kullanılarak ısıyla yapıştırılabilir. OPP ambalajlar, naylon poşetlere göre daha parlak ve daha şeffaftır, bu sayede naylon poşetlerin önüne geçer. Kullanım esnasında daha esnek olan ve yırtılmalara karşı töleransı bulunan OPP ambalajlar, yüksek optik ve mekanik özelliklere sahiptir. Kimyasal maddelere karşı koruyucu özelliği bulunan OPP ambalajlar, toz tutmaz ve bu sayede ürünün hijyenik kalmasını sağlar.

   

  OPP ambalajlar, en zararsız plastik malzeme özelliğine sahiptir ve temiz bir ürün ortaya koyar. Kıvrılmaya ve yapıştırılmaya uyumlu olan OPP ambalajlar, yumuşak ve esnek bir malzemedir. OPP ambalajlar, genelde jelatin malzeme olarak adlandırılırlar. OPP torbalar, birçok ürünün ambalajlanmasında kullanılır.

   

  OPP KAĞIT FİYATLARI

   

  OPP kağıt ve ambalaj satın almak isteyen kişilerin ve kurumların en çok merak ettikleri konu arasında, OPP kağıt fiyatları yer almaktadır. OPP kağıt fiyatları, satın alınacak miktara ve kağıdın kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Siz de OPP kağıt satın almak istiyorsanız, Medical Ambalaj firmamızla iletişime geçebilir ve OPP kağıt siparişi verebilirsiniz. Dilerseniz Medicalambalaj.com adresinde yer alan ürünlerimizi inceleyebilir, taleplerinize en uygun ürünlere kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

   

  Medical Ambalaj olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize her türlü ambalaj ürünlerini sunmaya devam ediyoruz. Çalışmalarımız kapsamında ambalaj ürünlerinin üretimlerini de gerçekleştiriyor, kaliteli malzeme kullanarak ürettiğimiz ambalajlarımızı müşterilerimizle buluşturuyoruz. Siz de Medical Ambalaj avantajlarından yararlanmak ve talebinize uygun ürünleri satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   

  İkitelli Organize San. Böl.Çorapçılar San. Bölg.G Blok No:2 Başakşehir/İstanbul adresinde yer alan fabrikamıza ya da Akıcılar Mah Fevzi Çakmak Mah Fatih Sok:No:8/B Güngören/ İstanbul adresinde yer alan merkez bayimize gelebilir, OPP kağıt ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Firmamızı +90 533 774 85 61 ve +90 506 181 77 91 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

   

  Siz de OPP kağıt için hemen arayın.

İlaç pazarının yüksek kaliteli ürün talebine yanıt veren ambalaj çözümleri.