Bize Ulaşın

+90 212 641 84 24

Sülfit Kağıt

 • Sülfit kağıt nedir, nerelerde kullanılır, fiyatları

   

  Selüloz ve odun hamuru yardımıyla üretilen sülfit kağıtlar, günümüzde en çok tercih edilen ambalajlar arasında yer almaktadır. Kullanım sektörüne göre farklı özelliklerde üretilen, gıda sektörünün yanı sıra hediyelik eşya, hamburger, dürüm paketleme, çanta, ayakkabı ve tekstil sektöründe de yararlanılan sülfit kağıtların kullanım alanı geniştir. 

   

  Kese kağıdı ve paket servis çalışmalarında yararlanılan, şeker ve ıslak mendil gibi ürünlerin ambalajlanmasında kullanılan, çanta, ayakkabı ve buna benzer tekstil ürünlerinin çizilmesini ve zarar görmesini engelleyen sülfit kağıtlar, en çok kullanılan ürünler arasında bulunmaktadır. Kullanımı oldukça pratik olan sülfit kağıtlar, hijyenik olması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Sülfit kağıtlar, beyaz renkte üretilir. Üstüne baskı yapılmaya uygun olan sülfit kağıtlar, beyaz renkte olması nedeniyle baskıyı diğer renklere göre daha fazla gösterir ve marka değerine katkıda bulunur. Bu sayede firmalar, baskılı sülfit kağıtlarla hem ürünlerini korumuş hem de reklamını yapmış olurlar.

   

  Standart gramajı 40 gr/m2 olan sülfit kağıtlar, istek üzerine istenilen ölçüde hazırlanarak da müşterilere sunulur. Sülfit kağıtların bobin halinde özel ebatlarda kesimi de gerçekleştirilmektedir.

   

  SÜLFİT KAĞIT FİYATLARI

   

  Sülfit kağıt satın almak isteyen kişilerin ve kurumların en çok araştırdığı konular arasında, sülfit kağıt fiyatları yer almaktadır. Sülfit kağıt fiyatları, satın alınacak miktara göre değişmektedir. Sülfit kağıtların fiyatlarını etkileyen bir başka unsur da gramaj fiyatıdır. Ürünün gramajı arttıkça, fiyat da artmaktadır. Eğer sülfit kağıdın üstüne firmanın logosu yer alacak ise, bu durum da fiyatı değiştirmektedir. Siz de sülfit kağıt satın almak istiyorsanız, talebinizi bize iletebilir ve sülfit kağıt fiyatları konusunda net bilgi alabilirsiniz. Yapacağımız görüşmede ihtiyacınız olan ürünü tam olarak bize anlatabilir ve sülfit kağıtlarla ilgili aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

   

  Medical Ambalaj olarak, kurulduğumuz günden bu yana sülfit kağıt üretimine ve satışına devam ediyoruz. Çalışmalarımız kapsamında müşterilerimize en kaliteli ürünlerimizi sunuyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı şekilde karşılıyoruz. Siz de sülfit kağıt satın almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   

  İkitelli Organize San. Böl.Çorapçılar San. Bölg.G Blok No:2 Başakşehir/İstanbul adresinde yer alan fabrikamızı ya da Akıcılar Mah Fevzi Çakmak Mah Fatih Sok:No:8/B Güngören/ İstanbul adresinde yer alan merkez bayimizi ziyaret edebilir, sülfit kağıt ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Firmamızı +90 533 774 85 61 ve +90 506 181 77 91 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

   

  Siz de sülfit kağıt satın almak için hemen arayın.

İlaç pazarının yüksek kaliteli ürün talebine yanıt veren ambalaj çözümleri.