Bize Ulaşın

+90 212 641 84 24

İlaç Folyosu

 • İlaç Folyosu Özellikleri, İlaç Folyosu Fiyatları, İlaç ambalaj fiyatları

   

  İlaç sanayisinin en önemli koruyucu maddeleri arasında yer alan ilaç folyoları, steril ve bakteri üretmemesi nedeniyle tercih edilmektedir. İlacın saf halde kalmasını, kirden ve havadan izole edilmesini sağlayan bu folyolar, uygun fiyatlı ve emniyetli olduğu için kullanılmaktadır. Geri dönüşüme uygun şekilde üretilen ilaç folyoları, tekrar tekrar kullanılabildikleri için ilaç sektöründe yapı taşı haline gelmiştir.

   

  İLAÇ FOLYOSU - İLAÇ AMBALAJI

   

  İlaç folyosunun özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkündür:

   

  İlaç folyoları, ışığa, havaya, mikro organizmalara, sıvıya ve kokuya karşı dayanıklıdır ve içinde bulunan ilacı koruyarak saf halde kullanılmasını sağlar.

   

  Hassas ürünlerin korunması ve uzun süre saklanabilmesi için en kullanışlı maddeler arasında yer alan ilaç folyoları, günümüzde en çok yararlanılan malzemelerden biri olmuştur.

   

  İlaç folyosu, (ilaç ambalajı) tıbbi prosedürlere uygun ve steril şartlarda üretilerek ilaç sanayisine sunulur.

   

  İlaç folyosu(ilaç ambalajı), çeşitli şekillerde üretilir ve bükülebilmesi nedeniyle ürüne uygun şekle getirilebilir. Ürünün etrafını sarabildiği için ürünün hava ve kir ile temasını keser.

   

  İlaç folyoları, kağıt ve plastik gibi malzemelerle kolayca birleştirilebilir, bu nedenle kullanışlıdır.

   

  İlaç folyosu, kolay bir şekilde yırtılıp açılabilen paketler oluşturabildiği için herhangi bir kullanım zorluğu yaratmaz.

   

  İLAÇ FOLYOSU FİYATLARI

   

  İlaç folyosu(ilaç ambalajı) almak isteyen kişilerin en çok merak ettikleri konular arasında, ilaç folyosu fiyatları yer almaktadır. İlaç folyoları fiyatları, satın alınacak çeşit ve alım yapılacak miktara göre değişkenlik göstermektedir. İlaç folyosu fiyatlarını, yapacağımız görüşme sonrası öğrenebilirsiniz.

   

  Medical Ambalaj olarak, müşterilerimize ilaç folyosu hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Çalışmalarımız kapsamında standartlara uygun şekilde ürettiğimiz ilaç folyolarını müşterilerimizle buluşturuyoruz.

   

  Siz de ilaç folyosu(ilaç ambalajı) satın almak istiyorsanız, firmamızla iletişime geçebilir ve çalışmalarımızla ilgili bilgi edinebilirsiniz. Görüşmemizde ilaç folyosuna dair aklınızdaki sorulara yanıt bulabilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

   

  İkitelli Organize San. Böl.Çorapçılar San. Bölg.G Blok No:2 Başakşehir/İstanbul adresinde yer alan fabrikamızı ya da Akıcılar Mah Fevzi Çakmak Mah Fatih Sok:No:8/B Güngören/ İstanbul adresinde yer alan merkez bayimizi ziyaret edebilir, ilaç folyosu ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Firmamızı +90 533 774 85 61 ve +90 506 181 77 91 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

   

  Siz de ilaç folyosu(ilaç ambalajı) için hemen arayın.

İlaç pazarının yüksek kaliteli ürün talebine yanıt veren ambalaj çözümleri.