Bize Ulaşın

+90 212 641 84 24

Şeker Kağıdı

 • Şeker Kağıdı nedir, nerelerde kullanılır, çeşitleri, fiyatları

   

  Ambalajlar, bir eşyanın ya da ürünün sarılmasını sağlayan, ürünün tüketiciye ulaştırıldığı sırada korunmasını, bozulmadan saklanmasını ve satışa sunulmasını sağlayan ürünlerdir. Ambalajlar, içinde bulunan ürünü en iyi şekilde müşteriye sunulmasını sağlayan maddelerden seçilir. Ambalajda herhangi bir bozulma olması, ürünün niteliğini ve hijyenikliğini kaybetmesine sebep olabilir. Bu nedenle ambalajlar, ürüne uygun şekilde seçilerek müşteriye ulaştırılır.

   

  Ambalajlar günümüzde ürünün korunmasını sağlamasının yanı sıra reklam görevini de üstlenmeye başlamıştır. Ambalajın üstünde bulunan her türlü işaret ve logo, reklam çalışmaları kapsamında yer alır. Bu nedenle ambalajlar, firmanın reklamını da gerçekleştirerek hem firmanın marka değerinin kazandırılmasına hem de reklamının yapılmasına yardımcı olur. Ürünün bozulmadan en az maliyetle tüketiciye ulaştırılmasını sağlayan ambalajlar, günümüzde en çok kullanılan ürünler arasında yer almaktadır.

   

  Ambalajların arasında yer alan şeker kağıtları da, küp ve toz şekerlerin zarar görmeden müşterilere ulaştırılması amacıyla üretilir. Ambalajından çıkması halinde her türlü gıda maddesi gibi kirlenme ihtimali bulunan şekerlerin, kaliteli şeker kağıtları ile sarılması, ürünün herhangi bir zarar görmeden başarıyla müşteriyle buluşturulmasını sağlar. Şeker kağıtları için farklı kalitede kağıtlar kullanılabilmektedir. Şeker kağıtları için kullan at kağıt ve kuşe kağıtlardan yararlanılmaktadır. Küp şekerler için daha kalitesiz kağıtlar tercih edilirken toz şekerler için ise daha kaliteli malzeme kullanılır.

   

  ŞEKER KAĞIDI FİYATLARI

   

  Şeker kağıdı satın almak isteyen kişi ve kurumlar da şeker kağıtlarının fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. Şeker kağıtlarının fiyatları, kullanılacak şekerin türüne, sipariş verilecek miktara ve kağıdın kalitesine göre değişkenlik gösteriyor. Siz de şeker kağıdı satın almak istiyorsanız, Medical Ambalaj firmamızla iletişime geçebilir ve şeker kağıdı konusunda detaylı bilgi alabilir, net fiyat öğrenebilirsiniz. Yapacağımız görüşmede şeker kağıtlarımızla ilgili aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilir, firmamızın bugüne dek gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

   

  Medical Ambalaj olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize şeker kağıdı ürünlerimizi de sunmaya devam ediyor, alanında profesyonel personelimizle, kaliteli malzeme kullanarak şeker kağıdı üretimini sürdürüyoruz. Siz de şeker kağıdı satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   

  İkitelli Organize San. Böl.Çorapçılar San. Bölg.G Blok No:2 Başakşehir/İstanbul adresinde yer alan fabrikamızı ya da Akıcılar Mah Fevzi Çakmak Mah Fatih Sok:No:8/B Güngören/ İstanbul adresinde yer alan merkez bayimizi ziyaret edebilir, şeker kağıtlarımızı inceleyebilirsiniz. Firmamızı +90 533 774 85 61 ve +90 506 181 77 91 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

   

  Siz de şeker kağıdı siparişi vermek için hemen arayın.

İlaç pazarının yüksek kaliteli ürün talebine yanıt veren ambalaj çözümleri.