Bize Ulaşın

+90 212 641 84 24

Kuşe Kağıtlar

 • Kuşe Kağıt nedir, nerelerde kullanılır, kuşe kağıt fiyatları

   

  Sıradan kağıtlardan daha etkili, daha kaliteli ve daha beğenilen kuşe kağıtlar, günümüzde müşterilerini etkilemek isteyen birçok firma tarafından kullanılmaya devam ediyor. Kuşe kağıdın müşteride yarattığı etki nedeniyle tasarımcılar genel olarak çalışmalarını kuşe kağıtlar üzerinde gerçekleştiriyor. Reklam çalışmalarında başarılı olmak isteyen firmalar da, eğer maddi güçleri yeterliyse normal kağıt yerine kuşe kağıdı tercih ediyor. Günümüzde iddialı dergilerin yanı sıra el ilanları ve afişler de kuşe kağıtlarla yapılabiliyor. Reklam çalışmalarının müşteri üstünde uyandırdığı ilk izlenimin öneminin farkında olan reklamcılar, genel olarak çalışmalarını kuşe kağıda baskı yapılacak şekilde hazırlıyor.

   

  Kuşe kağıtlarında gramajlar, daha çok hangi ürün üretilecekse ona göre belirlenir. El ilanlarının büyük çoğunluğu, kısa süre sonra ilgiyi kaybedeceğinden el ilanları daha çok hafif kuşe kağıttan üretilir. Bu nedenle el ilanlarında kullanılan kuşe kağıdı, diğer kuşe kağıtlarına göre daha uygun fiyatlarla satın alınabilir. Dergilerde kullanılan kuşe kağıtları ise, dergiler birden fazla kez incelendiği için daha kalın kuşe kağıdı ile üretilir ve uzun süre yırtılmadan sağlam kalması sağlanır. El ilanlarında ve kitaplarda mat kuşe kağıtları, reklam afişlerinde ise daha çok parlak kuşe kağıtları tercih edilir. Kuşe kağıdı ile yapılan çalışmaların başarı oranı, tasarımcıya da bağlıdır. Bu nedenle reklam çalışmalarında alanında uzman tasarımcıyla çalışmak, reklamın başarı oranını artıran en önemli sebeplerden biridir.

   

  KUŞE KAĞIT FİYATLARI

   

  Kuşe kağıtlar, 50 gram / metrekare ve 80 gram / metrekare arasında değişen gramajlarla üretiliyor. Kuşe kağıtların parlak ve mat olmak üzere iki türü bulunuyor. Kuşe kağıtlar, müşterilerin taleplerine göre bobin ya da özel ölçülerde dilimlenmiş kağıt olarak kesilebiliyor. Kuşe kağıt satın almak isteyen kişilerin ve kurumların en çok merak ettiği konular arasında "Kuşe kağıt fiyatları" yer alıyor. Kuşe kağıt fiyatları, yukarıda bahsettiğimiz gramajlara, kuşe kağıdın parlak veya mat olmasına ve özel taleplere göre değişkenlik gösteriyor. Siz de kuşe kağıt satın almak istiyorsanız, firmamızla iletişime geçebilir ve kuşe kağıt fiyatları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Yapacağımız görüşmede taleplerinizi bize iletebilir, kuşe kağıtlar hakkında net fiyat bilgisi alabilirsiniz.

   

  Medical Ambalaj olarak, kurulduğumuz günden günümüze dek en kaliteli malzemeleri kullanarak kuşe kağıdı üretimine ve satışına devam ediyoruz. Alanında profesyonel personelimizle hizmet sunuyor, müşterilerimizin çalışmalarında en etkili sonuçları alabilmesi için hizmet sunmayı sürdürüyoruz. Siz de kuşe kağıdı satın almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

   

  İkitelli Organize San. Böl.Çorapçılar San. Bölg.G Blok No:2 Başakşehir/İstanbul adresinde yer alan fabrikamızı ya da Akıcılar Mah Fevzi Çakmak Mah Fatih Sok:No:8/B Güngören/ İstanbul adresinde yer alan merkez bayimizi ziyaret edebilir, kuşe kağıdı ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Firmamızı +90 533 774 85 61 ve +90 506 181 77 91 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

   

  Siz de kuşe kağıt satın almak istiyorsanız, hemen arayın.

İlaç pazarının yüksek kaliteli ürün talebine yanıt veren ambalaj çözümleri.