Bize Ulaşın

+90 212 641 84 24

Kraft Kağıt

 • Kraft kağıt nedir, nerelerde kullanılır, fiyatları

   

  Ürünün korunması, sağlam kalması, temiz kalması ve zarar görmemesi için kullanılan ambalajlar, günümüzde birçok farklı malzeme tarafından gerçekleştiriliyor. Ürünün niteliğine göre değişen ambalaj çeşitleri, ürünün kısa vadeli ya da ürün vadeli şekilde korunmasını sağlıyor. Ambalajların günümüzde sadece koruma amaçlı değil, reklam amacıyla da kullanılması nedeniyle ambalaj çalışmaları farklılaşıyor ve her geçen gün gelişmeye devam ediyor.

   

  Ambalaj ürünleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden biri de, son dönemde kraft kağıt oldu. Kraft kağıt, doğal görüntüsü ile sadece ambalaj olarak değil, defterlerde, kartvizitlerde, hediye kutularında ve dekorasyon ürünlerinde de kullanılmaya devam ediyor. Organik görüntüsü nedeniyle sevilen kraft kağıtlar, süslü hediye ambalajlarının yerini alarak ürünlere şıklık ve sadelik katmaya başladı.

   

  Normal kağıtlara göre daha kalın ve dayanıklı olduğu için daha çok tercih edilen kraft kağıtlar ile üretilen ürünler de daha uzun ömürlü oluyor. Kraftın normal kağıda göre daha kaliteli olması, kraft kağıdın da hem uzun vadede müşterilere kar etmesine hem de daha kaliteli ürünler kullanmasına yol açıyor.

   

  Selülozdan üretildiği için geri dönüşüm çalışmalarında kullanılabilen kraft kağıtlar, tekrar tekrar kullanılabildiği için de çevre dostudur. Kraft kağıtlar, doğal bir ürün olduğu için kokusu da beğeni toplar.

   

  Emici özelliği nedeniyle kaplandığı ürünü de rakiplerine göre daha iyi koruyan kraft kağıtlar, ambalaj sektöründe, inşaat sektöründe ve avcılıkta kullanılmaktadır. Ambalaj kağıdı olarak kullanılan kraftın ağırlığı genel olarak 70 gramdır.

   

  KRAFT KAĞIT FİYATLARI

   

  Kraft kağıt satın almak isteyen kişilerin ve kurumların en çok araştırdığı konular arasında kraft kağıt fiyatları yer almaktadır. Ambalaj çalışmalarının yanı sıra sanat öğrencilerinin de çizim yapmak için tercih ettikleri kraft kağıtların fiyatları ağırlığına göre değişmektedir. Kraft kağıtlar, amacına uygun şekilde, farklı ağırlıklarla üretildiği için fiyatları da buna göre farklılaşmaktadır. Siz de kraft kağıt satın almak istiyorsanız, Medical Ambalaj firmamızla iletişime geçebilir ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilir, kraft kağıt fiyatlarıyla ilgili bilgi edinebilirsiniz.

   

  Medical Ambalaj olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize kraft kağıt çözümleri sunuyor, en kaliteli ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturuyoruz. Siz de kraft kağıt ürünlerimizden faydalanmak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yapacağımız görüşmede daha önce gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla ilgili bilgi alabilirsiniz.

   

  Medical Ambalaj olarak ilaç folyosu, sülfit kağıt, kova ıslak mendil, kuşe kağıt, şeker kağıdı, blister folyosu, triplex ıslak mendil, kraft kağıt, OPP kağıt ve baskı makinesi üretimlerimizi sürdürüyoruz. Siz de firmamızın sunduğu ürünlerden faydalanmak istiyorsanız, bizi ziyaret edebilirsiniz.

   

  İkitelli Organize San. Böl.Çorapçılar San. Bölg.G Blok No:2 Başakşehir/İstanbul adresinde yer alan fabrikamıza ya da Akıcılar Mah Fevzi Çakmak Mah Fatih Sok:No:8/B Güngören/ İstanbul adresinde yer alan merkez bayimize gelebilir, kraft kağıt ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Firmamızı +90 533 774 85 61 ve +90 506 181 77 91 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

   

  Siz de kraft kağıt satın almak için hemen arayın.

İlaç pazarının yüksek kaliteli ürün talebine yanıt veren ambalaj çözümleri.