Bize Ulaşın

+90 212 641 84 24

Blister Folyosu

 • Blister folyosu özellikleri - fiyatları, blister ambalaj fiyatları

   

  Tablet ve kapsüllerin korunmasını sağlayan, polietilen terefitalat veya polivinil klorürden yapılan maddeye blister ismi verilir. Blister ile üretilen ambalajlar, genel olarak ilaç, elektronik ekipman ve oyuncakların kaplanması için kullanılır.

   

  Toksik bir madde olmaması, tehlike oluşturmaması, bakteri üretmemesi ve steril olması, blister folyosunu ilaç sanayisi için vazgeçilmez bir ürün haline getirmiştir. 

   

  BLİSTER FOLYOSU

   

  Blister folyosu ile sarılan ürün, nem, toz mikroorganizma gibi birçok dış etmenden korunmuş olur. Blister folyosu(blister ambalaj), saydam olmaması nedeniyle içinde bulunan ürünü gün ışığından koruyarak uzun süre sağlam kalmasını sağlar.

   

  Ağırlık tasarrufu sağladığı için taşıma gerekliliğini ve maliyetlerini azaltan blister folyosu, uygun fiyatlı ve emniyetli olduğu için en çok kullanılan malzemelerden biri haline gelmiştir. Geri dönüşüme uygun olan blister folyosu, kullanıldıktan sonra da geri dönüştürülerek yüksek oranda yeniden kullanılabilir hale getirilir.

   

  BLİSTER FOLYOSU (AMBALAJI) FİYATLARI

   

  Blister ambalaj - Blister folyosu satın almak isteyen kişi ve kurumların en çok merak ettikleri konular arasında, blister folyosu fiyatları yer alıyor. Blister folyosu fiyatları, blister türüne göre değişiyor. Bunun yanı sıra satın alınacak miktara göre de fiyat değişebiliyor. Bu nedenle blister folyosu ile ilgili net fiyat, yapılacak görüşme sonrası belli oluyor. Siz de blister folyosu fiyatlarını merak ediyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve net fiyat bilgisi alabilirsiniz.

   

  Medical Ambalaj olarak, her geçen gün artan tecrübemiz ile blister ambalaj ve blister folyosu üretimini - satışlarını sürdürüyoruz. Standartlara uygun şekilde müşterilerimize sunduğumuz blister folyosuna sahip olmak istiyorsanız, firmamızla iletişime geçebilir ve çalışmalarımızla ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

   

  İkitelli Organize San. Böl.Çorapçılar San. Bölg.G Blok No:2 Başakşehir/İstanbul adresinde yer alan fabrikamızı ya da Akıcılar Mah Fevzi Çakmak Mah Fatih Sok:No:8/B Güngören/ İstanbul adresinde yer alan merkez bayimize ulaşabilir, blister folyosu ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Firmamızı +90 212 641 84 24, +90 533 774 85 61 ve +90 506 181 77 91 numaralı telefondan arayabilir, aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilir, fiyat bilgisi alabilirsiniz.

   

  Siz de blister folyosu satın almak için hemen arayın.

   

  Ürünlerimiz şu şekilde:

  • Baskı
  • Baskıaltı Lakı
  • 20 Mikron Alüminyum Folyo
  • Mavi Laklı Termolak

İlaç pazarının yüksek kaliteli ürün talebine yanıt veren ambalaj çözümleri.